Den Země - Ekotrolejbus

V pátek 20. 4. na Den Země jsme se ráno sešly s eko-týmem Doprava namísto ve škole před Dopravním podnikem města Pardubice. Tady nás čekal historický trolejbus, který jsme pořádně vyzdobily obrázky zvířat žáků naší školy. K tomu jsme zapnuly velký reproduktor se zvuky lesních ptáků. Měl to být zpěv ptáků, ovšem děti hlásily, že čím blíž k bedně, tím víc je to spíš nepříjemný řev. Ten ale během vteřiny přehlušili žáci naší základní školy, kteří nastoupili na nejbližší zastávce. Není nad skutečnou přírodu!
Náš Eko-trolejbus jezdil na trase Dukla – Dubina. Na zastávkách jsme jako hostesky vítaly cestující do trolejbusu a za jízdy jsme je seznamovaly s aktivitami naší školy. Některým jsme daly letáček s informacemi o naší škole.

P. Bártová, S. Gruberová a A. Kočková

Všechny obrázky jsou uloženy ve formátu *.jpg a s rozlišením 1024 x 768 pixelu.