Turnaj ve florbalu

   V úterý 21. 11. 2017 se 11 dívek z 8. a 9. ročníků zúčastnilo okrskového kola ve florbalu. Turnaj se uskutečnil v pardubické nafukovací hale na Dukle.
   Děvčata sehrála 4 utkání.  Celkově obsadila 5. místo a postoupila do okresního kola. Přestože jim chybělo kousíček sportovního štěstí, předvedla krásný a bojovný výkon. V prosinci budou mít možnost svůj výkon ještě vylepšit, přidat nějaké góly a oplatit soupeřkám smolné porážky nebo remízy.

   Během prosince se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu, kam dívky postoupily z okrskového kola. I tentokrát se turnaj uskutečnil v nafukovací hale na Dukle.
   Tým dívek ve složení Natálie Elichová – 8.  A, Eliška Krajňáková – 8. A, Pavlína Bártová – 8. B, Kristýna Holíková – 8. B, Lucie Ondrušová – 8. B, Veronika Tatarová – 8. B, Anežka Kolláriková – 9. A, Anna Kočková – 9. A, Eliška Bernatová – 9. B, Adéla Paarová – 9. B, Kristýna Turková – 9. B se přes základní kolo a semifinále probojoval až do boje o 3. místo. Tentokrát se sportovní štěstí přiklonilo na naši stranu a děvčata tak obsadila krásné 3. místo.
   Všem dívkám moc děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme.

Květa Svobodová

Všechny obrázky jsou uloženy ve formátu *.jpg a s rozlišením 1024 x 768 pixelu.