Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V letošním roce - v pondělí 16. 4. 2018 se naše škola poprvé zapojila do celostátní soutěže OVOV. Okresního kola se zúčastnilo celkem 68 žáků a žákyň v různých věkových kategoriích. Naši školu reprezentovalo celkem 16 sportovců a sportovkyň, které se v konkurenci ostatních škol rozhodně neztratili.
   Výkony v „pětiboji“ – trojskok, hod medicinbalem, švihadla, kliky a 1000 m – byly obodovány a nejlepší účastníci odměněny diplomem a medailí.
1. místo: Raušerová Nikol, Kubíková Magdaléna, Pochobradská Patricie, Panchártek Tomáš, družstvo dívek a chlapců ve složení: Raušerová, Holečková, Kubíková, Dobsová, Panchártek, Smuts, Hattan, Jehlička
2.místo: Kulhánková Barbora, Smuts Daniel
3. místo: Hattan Adam
   Závodníci na 1. a 2. místě si vybojovali postup do krajského kola, které se uskuteční 22. 5. 2018 v Moravské Třebové.

K. Svobodová

Všechny obrázky jsou uloženy ve formátu *.jpg a s rozlišením 1024 x 768 pixelu.