VÁNOCE PRO ADÁMKA

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 jsme uspořádali tradiční vánoční odpoledne. Letos se však odehrávalo v jiném duchu. A to ve snaze podpořit dobrovolným vstupným a zakoupením jakéhokoliv výrobku žáka naší školy Adámka a jeho rodiče, kteří se díky synově nemoci ocitli v těžké životní situaci.
   Odpoledne začalo tanečním vystoupením a zpíváním koled. Rodiče, děti i všichni ostatní návštěvníci školy si mohli vyrobit přáníčka, svícny, drobné vánoční dekorace a dárečky, posedět u bylinkového čaje či kávy. Bylo možné si zakoupit sýry, šperky, keramiku, polštářky, obrázky, vánoční hvězdu, ochutnat kváskový chléb a teplý džus.
   Doufáme, že se akce líbila a všichni odcházeli spokojeni, příjemně vánočně naladěni a zároveň s pocitem, že podpořili dobrou věc.
   Děkujeme a přejeme klidné vánoční svátky!

Mgr. M. Stoklasová

Všechny obrázky jsou uloženy ve formátu *.jpg a s rozlišením 1024 x 683 pixelu.