v Oucmanicích

Na sklonku roku 2019 se ve Sněmu dětí děly velké věci.

Společně jsme 18. listopadu nasedli do autobusu a vyrazili do Oucmanic, kam nás doprovodily naše paní učitelky, a užili si tam krásné tři dny, ve kterých jsme se nejen stihli poznat, ale také jsme naplánovali a vytvořili spoustu nových věcí a projektů. Ty budou realizovány v průběhu celého školního roku.

Na půdě ekocentra, ve společnosti krásné přírody a spousty zvířat, tak vznikly nápady, jak zpříjemnit
život nejen lidem, ale také zvířatům. Máme plány, jak vydělat pár penízků, které pošleme a věnujeme všem potřebným.

Do Vánoc stihneme navštívit domov pro seniory, napečeme perníčky, sbalíme pexesa a zpříjemníme den lidem, od kterých se určitě máme co učit. A protože pomáhat potřebují nejen lidi, rozhodli jsme se, že uspořádáme sbírku pro zvířecí útulky. Vrcholem našeho snažení bude maratón, který společně s učiteli i rodinnými příslušníky uběhneme a pokusíme se vytvořit nový rekord, i kdyby měl být třeba v počtu zúčastněných osob.

Pracovali jsme opravdu pilně, proto doufáme, že se naše snahy, touhy a přání dočkají úspěšného konce.

Držte nám palce!

Sněm dětí